Nabídka zaměstnání

Sociální služby Vyškov, p. o. nabízí pracovní místa na pozici MZDOVÁ ÚČETNÍ. Požadujeme: ukončené středoškolské nebo vysokoškolské vzdělání, zdravotní způsobilost a bezúhonnost, praxe v oboru, velmi dobrá orientaci ve mzdové problematice, znalost mzdového programu VEMA výhodou, znalost počítačového programu Cygnus výhodou, schopnost týmové spolupráce. Nabízíme: dobré finanční ohodnocení, tabulkový plat + osobní ohodnocení (průměr 32.000,- Kč dle praxe), čtvrtletní odměny, zaměstnanecké benefit, možnost dalšího odborného růstu, 25 dní dovolené, pružná pracovní doba. Přihlášky se strukturovaným profesním životopisem, kvalifikační doklady a prohlášení o souhlasu s použitím a zpracováním osobních údajů pro účely výběrového řízení v souladu se zák. 101/2000 Sb. doručte do 15. 5. 2022 personálnímu oddělení SSV, p. o. nebo na e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., tel.: 515 143 021 nebo Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., tel.: 725 154 958.

Sociální služby Vyškov příspěvková organizace, přijme brigádníky na pozici pracovníka v sociálních službách v přímé obslužné péči pro  Domov pro seniory. Nástup možný ihned. Kontakt: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., tel.: 601 116 585 

Sociální služby Vyškov, příspěvková organizace  přijme pracovníka na pozici všeobecná sestra na plný úvazek v nepřetržitém provozu, na dobu neurčitou. Požadujeme úplné střední odborné vzdělání s maturitou (obor všeobecná sestra), vyšší odborné, bakalářské, trestní bezúhonnost, zdravotní způsobilost. Splněná kvalifikace na všeobecnou sestru podmínkou, znalost počítačového programu Cygnus výhodou. Nabízíme plat v rozmezí od 28 340,-- Kč do 41 790,-- Kč plus  zvláštní příplatky dle § 8, po zapracování osobní příplatek, 25 dní řádné dovolené, příspěvek na závodní stravování, příspěvek na penzijní připojištění nebo rekreaci ve výši 6000,-- Kč ročně, pravidelné odměny. Žádosti s profesním přehledem zasílejte na adresu:  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., tel.: 515 143 025.

Sociální služby Vyškov, příspěvková organizace přijme pracovníka na pozici pracovník obchodního provozu - „pomocná síla" do kuchyně trvale i brigádně. Požadujeme základní vzdělání, spolehlivost a poctivý přístup k práci. Jedná se o pomocné práce v kuchyni. Nabízíme zaměstnanecké benefity: osobní příplatek, 25 dní řádné dovolené, příspěvek na závodní stravování, příspěvek na penzijní připojištění nebo rekreaci, odměny. Žádosti s profesním přehledem zasílejte na adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., bližší informace podáme na tel.:515 143 036, 607 651 064 nebo Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. , tel.: 515 143 021.

Sociální služby Vyškov, příspěvková organizace přijme pracovníka na pozici kuchař/ka do kuchyně trvale i brigádně. Požadujeme vzdělání v oboru, spolehlivost a poctivý přístup k práci. Nabízíme zaměstnanecké benefity: osobní příplatek, příspěvek na závodní stravování, příspěvek na penzijní připojištění nebo rekreaci, odměny. Žádosti s profesním přehledem zasílejte na adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. , bližší informace podáme na tel.: 515 143 036, 607 651 064 nebo Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., tel.: 515 143 025.

Sociální služby Vyškov, příspěvková organizace nabízí pracovní místo na pozici fyzioterapeut na plný úvazek. Požadujeme: odbornou způsobilost v oboru fyzioterapeut dle zák. č. 96/2004 Sb. §24, zdravotní způsobilost, trestní bezúhonnost, nástup možný od prosince 2020. Nabízíme: tabulkový plat od 25 670,- Kč + osobní ohodnocení po zapracování, zaměstnanecké benefity, 25 dnů řádné dovolené, příspěvek na závodní stravování, příspěvek na penzijní připojištění nebo rekreaci ve výši 6.000,-- Kč ročně, čtvrtletní odměny.
Žádosti se strukturovaným profesním životopisem, kvalifikační doklady a prohlášení o souhlasu s použitím a zpracováním osobních údajů pro účely výběrového řízení v souladu se zák. 101/2000 Sb. doručte na email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., Fialová Marcela, tel. 515 143 021.