Kariéra

 

Nabídka zaměstnání

Sociální služby Vyškov, příspěvková organizace přijme pracovníka na pozici vedoucí úseku ošetřovatelské a obslužné péče na plný úvazek v jednosměnném provozu, na dobu neurčitou. Požadujeme úplné střední odborné vzdělání s maturitou, bakalářské nebo vysokoškolské, trestní bezúhonnost, zdravotní způsobilost, praxi v řídící funkci, organizační, řídící, manažerské schopnosti, schopnost vést pracovní tým a organizačně zvládnout povinnosti vyplývající z vedoucí pozice. Znalost počítačového programu Gygnus výhodou. Nabízíme plat v rozmezí od 40 000,-- Kč do 50 250,-- Kč, po zapracování osobní příplatek, 25 dní řádné dovolené, příspěvek na závodní stravování, příspěvek na penzijní připojištění nebo rekreaci ve výši 3 600,-- Kč ročně.  Žádosti s profesním přehledem zasílejte na adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., bližší informace podáme na tel.: 515 143 025, 606 350 863

  

Sociální služby Vyškov, příspěvková organizace přijme pracovníka na pozici všeobecná sestra na plný úvazek v nepřetržitém provozu, na dobu neurčitou. Požadujeme úplné střední odborné vzdělání s maturitou, vyšší odborné, bakalářské, trestní bezúhonnost, zdravotní způsobilost. Splněnou kvalifikaci na všeobecnou sestru, znalost počítačového programu Gygnus výhodou nikoliv podmínkou. Nabízíme plat v rozmezí od 25 430,-- Kč do 36 950,-- Kč, po zapracování osobní příplatek, 25 dní řádné dovolené, příspěvek na závodní stravování, příspěvek na penzijní připojištění nebo rekreaci ve výši 3 600,-- Kč ročně, čtvrtletní odměny. Žádosti s profesním přehledem zasílejte na adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., bližší informace podáme na tel.: 515 143 045, 601 116 584 nebo trneckova@socialnislužbyvyskov.info, tel.: 515 143 025. 

   

Sociální služby Vyškov, příspěvková organizace přijme pracovníka na pozici pracovník v sociálních službách – základní výchovná nepedagogická činnost v jednosměnném provozu, na dobu neurčitou. Požadujeme úplné střední odborné vzdělání s maturitou, úplné střední s vyučením, trestní bezúhonnost, zdravotní způsobilost, středoškolské vzdělání v příslušném oboru, případně maturita + rekvalifikační kurz pracovníka v sociálních službách (dle zákona o sociálních službách 108/2006 Sb.). Nápady pro aktivizaci osob s různými typy postižení, snahu pomoci uživateli po všech stránkách (sociální, psychické i tělesné), kreativitu s výtvarným materiálem, manuální zručnost v rukodělných činnostech, praxe s lidmi s různými typy postižení, psychická odolnost, trpělivost, empatie. Ochota se učit novým věcem, schopnost týmové spolupráce. Nabízíme plat v rozmezí od 18 610,-- Kč do 27 610,-- Kč, po zapracování osobní příplatek, příspěvek na závodní stravování, příspěvek na penzijní připojištění nebo rekreaci ve výši 3 600,-- Kč ročně, čtvrtletní odměny. Žádosti s profesním přehledem zasílejte na adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. , bližší informace podáme na tel.: 515 143 014, 722 565 442 nebo Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. , tel.: 515 143 025.

 

 

Sociální služby Vyškov, příspěvková organizace přijme pracovníka na pozici pracovník obchodního provozu na plný úvazek ve dvousměnném provozu, na dobu neurčitou. Požadujeme základní vzdělání. Jedná se o pomocné práce v kuchyni. Nabízíme plat 15 050,-- Kč, po zapracování osobní příplatek, 25 dní řádné dovolené, příspěvek na závodní stravování, příspěvek na penzijní připojištění nebo rekreaci ve výši 3 600,-- Kč ročně, čtvrtletní odměny. Žádosti s profesním přehledem zasílejte na adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., bližší informace podáme na tel.: 515 143 020, 721 974 727 nebo Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., tel.: 515 143 025.

 

  

Sociální služby Vyškov, příspěvková organizace přijme pracovníka na pozici kuchař, kuchařka na plný úvazek v jednosměnném nebo ve dvousměnném provozu, na dobu neurčitou. Požadujeme základní vzdělání. Jedná se o organizaci práce na stravovacím provozu, kontrola předělených úkolů, výroba a výdej technologicky náročných i jednoduchých jídel nebo specialit studené kuchyně. Provádění všech prací spojených s přípravou stravy a dodržování technologických postupů. Nabízíme plat 19 160,-- Kč, po zapracování osobní příplatek, 25 dní řádné dovolené, příspěvek na závodní stravování, příspěvek na penzijní připojištění nebo rekreaci ve výši 3 600,-- Kč ročně, čtvrtletní odměny. Žádosti s profesním přehledem zasílejte na adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., bližší informace podáme na tel.: 515 143 020, 721 974 727 nebo Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., tel.: 515 143 025.