Zobrazení: 95

NÁVŠTĚVY ODDĚLENÍ A S VÝJIMKAMI POVOLENY

Vážení rodinní příslušníci a blízcí našich uživatelů služeb,

včera jsme Vás informovali, že pro podezření na výskyt koronaviru na oddělení A Domova pro seniory dočasně toto oddělení uzavíráme pro návštěvy.

Sdělujeme Vám, že po provedeném testování pracovníků i seniorů bylo zjištěno, že jeden z pracovníků byl pozitivně testovaný na přítomnost viru SARS-CoV-2; všichni ostatní byli testováni s negativním výsledkem.

Karanténa se týká 5 neočkovaných uživatelů služeb, se kterými infikovaná pracovnice přišla do styku - u těchto seniorů jsou návštěvy do úterý 9. 11. 2021 zakázány. Rodinní příslušníci těchto uživatelů služeb byli telefonicky kontaktováni.

Vzhledem k tomu, že se nákaza nevyskytla u žádného z uživatelů služeb, kteří jsou navíc ve velmi vysokém procentu proočkováni dvěmi až třemi dávkami vakcíny, rozhodli jsme se návštěvy u našich uživatelů služby (s výjimkou 5 uživatelů v karanténě) nadále neomezovat.

Necháváme tedy na Vašem vlastním zvážení, zda návštěvu na tomto oddělení u Vašich blízkých vykonáte. Pravidla pro návštěvy zůstávají zachována - každý den v době od 13:30 do 16:30 po prokázání platným průkazem bezinfekčnosti (nejméně 14 dní od ukončeného očkování, 24 hod. od negativního antigenního testu nebo 72 hod. od negativního PCR testu, negativní samotest provedený na místě, maximálně 180 dnů po diagnoze COVID-19), s řádně nasazenou ochranou úst a nosu třídy FFP2 nebo KN95 po celou dobu přítomnosti ve vnitřním areálu Domova.

Prosíme, abyste během návštěv v Domově pro seniory dbali řádně všech hygienických nařízení a pokynů personálu.

Děkujeme za pochopení.

Mgr. Dana Indráková - ředitelka SSV, p.o.

3. 11. 2021