Zobrazení: 61

Ukončení poskytování služby Denní stacionář

Sdělujeme Vám, že k 30. 6. 2023 skončí registrace naší sociální služby Denní stacionář pro osoby se zdravotním postižením. V souvislosti s tímto faktem tedy ukončujeme přijímání nových žádostí o přijetí do služby Denní stacionář.

Všichni stávající i potencionální klienti této služby si mohou podat žádost o poskytování služby v Centru denních služeb Charity Vyškov, které od 1. 7. 2023 rozšiřuje kapacitu a cílovou skupinu tak, aby zde mohli naši klienti plynule navázat v užívání služby stejného typu.

Kontakt na sociální službu Centrum denních služeb Charity Vyškov je následující:

Vedoucí služby: Bc. Michal Novotný

Telefon: 728 729 997

Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Adresa:  Kostelní 406/2, 682 01 Vyškov - Město

Web: https://www.vyskov.charita.cz/poskytovane-sluzby/centrum-dennich-sluzeb/

 

Děkujeme za pochopení.

 

Zobrazení: 167

RESPIRÁTORY

Vážení rodinní příslušníci a blízcí našich uživatelů služeb,

vzhledem k velkému výskytu nákaz respiračními onemocněními ve Vyškově i celém Jihomoravském kraji žádáme všechny návštěvníky Domova pro seniory i Domova se zvláštním režimem, aby během celé návštěvy ve vnitřních prostorách Domovů používali řádně nasazený respirátor.

Děkujeme za Vaše pochopení a ohleduplnost.

19. 12. 2022

 

Zobrazení: 125

Upozornění - změna pracovních hodin na sociálním úseku dne 3. 3. 2023

Upozorňujeme všechny zájemce o konzultace na sociálním úseku, že v pátek dne 3. 3. 2023 budou sociální pracovnice výjimečně k dispozici jen do 15:00 hodin. V dalších pracovních dnech zůstává dostupnost sociálních pracovnic beze změny, tj. do 17:00 hodin. Děkujeme za pochopení.

Mgr. Marcela Preisová - vedoucí sociálního úseku

Zobrazení: 285

Opatření pro návštěvníky - respirátory

Vážení návštěvníci pobytových služeb SSV, p.o.,

vzhledem k výskytu případů nákazy onemocněním COVID-19 na oddělení B žádáme všechny návštěvníky tohoto oddělení, aby měli po celou dobu návštěvy tohoto oddělení řádně nasazený respirátor (přes ústa i nos) minimálně třídy FFP-2 nebo KN-95 a dodržovali zvýšená hygienická opatření (hygiena rukou, rozestupy). 

U ostatních oddělení stále platí doporučení KHS o nošení respirátoru během návštěvy (viz předchozí příspěvek) - apelujeme na Vaši zodpovědnost a věříme, že pokud se u Vás nebo Vašeho nejbližšího okolí vyskytnou příznaky nákazy onemocněním COVID-19, návštěvu u Vašeho blízkého v Domově odložíte nebo budete sebe i jej chránit řádně nasazeným respirátorem a dodržováním hygienických opatření.

Děkujeme za pochopení a ochranu Vašich blízkých.

Mgr. Dana Indráková - ředitelka SSV, p.o.

Vyškov, 9. 8. 2022